Paleciarz giełda transportowa scoot

Sp. ds. Sprzedaży - Andrychów

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: C.M.C Sp.zo.o. Andrychów

Zakres Obowiązków:

·         Realizacja założonych celów sprzedażowych,

·         Zapewnienie wyznaczonego poziomu dystrybucji u powierzonych do obsługi Klientów,

·         Pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych,

·         Przygotowywanie ofert i prowadzenie spotkań handlowych,

·         Współpraca z Sekcjami Zakupów i Logistyki,

·         Przyjmowanie i ewidencja zamówień,

·         Konieczność wyjazdów służbowych

·         Aktywny wkład w tworzeniu dobrego wizerunku firmy.

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe,

·         Znajomość języka niemieckiego na min. poziomie B2

·         Znajomość języka angielskiego  będzie dodatkowym atutem,

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

·         Komunikatywność, zaangażowanie, dyspozycyjność,

·         Biegła obsługa komputera,

·         Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·         Interesującą, stałą  pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,

·         Perspektywy rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach,

·         Możliwość realizacji odpowiedzialnych zadań,

·         Niezbędne narzędzia pracy.

Oferty zawierające CV, list motywacyjny wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych”

należy przesłać na adres e-mail: sekretariat@cmc.net.pl

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Szczegółowe informacje o firmie C.M.C. Sp. z o. o. znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.cmc.net.pl