Paleciarz giełda transportowa scoot

EPAL-EPAL

Paleta euro została stworzona po raz pierwszy w 1950 roku przez szwedzki koncern BT Industries jako uniwersalna paleta pasująca do wszystkich rodzajów wózków widłowych. Wysoka jakość i trwałość palet euro to pewność, że będą one właściwie spełniały swoje cele przez wiele lat. Opłaca się zainwestować w palety euro, które będą pożyteczne długo i zagwarantują właściwe bezpieczeństwo transportowanym towarom. Opłaca się więc zainwestować w palety euro dystrybuowane przez przedsiębiorstwo CMC. Marka ta to specjalista w zakresie przerabiania drewna. Dysponuje ona profesjonalnym zapleczem technicznym, a w jej posiadaniu są nowocześnie wyposażone tartaki i suszarnie do drewna. Pozwala to firmie CMC na produkcję palet euro najwyższej jakości.
W niezwykle obszernym asortymencie produkcyjnym przedsiębiorstwa CMC znaleźć można między innymi znane palety euro EPAL. To właśnie ta paleta euro jest najbardziej rozpowszechniona w Europie i nazywa się ją często mianem „europalety". Oznaczana ona jest z boku napisem "(EUR)", a jej waga to około 25kg. Wszystkie palety euro EPAL mają stosowny znaczek EPAL na lewym bądź środkowym wsporniku, z wyjątkiem palet włoskiej produkcji z okresu od 01.03.1999 r. do 30.06.2000 r. - na paletach z tego okresu nie ma znaczka EPAL. Palety czyste, ładne, "jak nowe" kwalifikuje się jako I gatunek. Palety zabrudzone, z widocznymi śladami zużycia to II gatunek.
Wszystkie posiadane przez naszą firmę certyfikaty dostępne są na naszej stronie internetowej w sekcji O FIRMIE → CERTYFIKATY. 

Uwaga!!! Od 01.08.2013 PALETA POSIADA OZNACZENIA EPAL NA WSZYSTKICH CZTERECH WSPORNIKACH.

Firma C.M.C. jako jedna z czołowych firm produkujących posiada licencję EPAL. Nasze numery licencyjne to:

      PL-115    Andrychów
      PL-179    Kęty
      PL-015    Radzyń Podlaski
Najbardziej rozpowszechniona w Europie jest tak zwana "europaleta", oznaczana z boku napisem "(EUR)". Waga ok: 25kg. Europaleta została stworzona po raz pierwszy w 1950 roku przez szwedzki koncern BT Industries, jako uniwersalna paleta pasująca do wszystkich rodzajów wózków widłowych. Wszystkie palety EPAL mają stosowny znaczek EPAL na lewym bądź środkowym wsporniku, z wyjątkiem palet włoskiej produkcji z okresu od 01.03.1999 r. do 30.06.2000 r. - na paletach z tego okresu nie ma znaczka EPAL. Palety czyste, ładne, "jak nowe" kwalifikuje się jako I gatunek. Palety zabrudzone, z widocznymi śladami zużycia to II gatunek. 


Wszystkie certyfikaty dostępne na stronie w sekcji O Firmie-> Certyfikaty.