Paleciarz giełda transportowa scoot

Historia firmy

Firma CMC działa w 3 branżach, specjalizując się w produkcji palet, usługach transportowych oraz dystrybucji artykułów spożywczych. Firma istnieje na rynku od 1991 roku, a jej priorytetem jest ciągły rozwój i satysfakcja Klienta.

Jako producent palet drewnianych CMC oferuje standardowe modele o szerokich zastosowaniach w transporcie. Firma jest specjalistą w zakresie przerobu drewna, dysponuje profesjonalnym zapleczem technicznym, nowocześnie wyposażonymi tartakami i suszarniami do drewna. W bogatym asortymencie produkcyjnym znajduje się między innymi popularna europaleta EPAL. CMC stosuje zaawansowane technologicznie rozwiązania. Zautomatyzowany proces produkcji sprawia, że każda paleta drewniana wychodząca z zakładu charakteryzuje się wysoką jakością i precyzją wykonania. Firma posiada niezbędne certyfikaty potwierdzające wysoką jakość produktów.

Drugą domeną działalności Firmy CMC jest transport i spedycja międzynarodowa. Profesjonalne naczepy chłodnicze gwarantują utrzymanie wymaganej temperatury przewozu artykułów spożywczych. Firma działa na terenie całej Europy, posiada stałe połączenia między Polską, Hiszpanią i Włochami.

Firma CMC jest także wiodącym dystrybutorem artykułów spożywczych w Polsce. Początki działalności w tym obszarze związane były z importem hiszpańskich owoców i sprzedażą ich na terenie naszego kraju. W dobie ciągłego rozwoju firma rozszerzyła swoją działalność importowo-eksportową i aktualnie współpracuje bezpośrednio z producentami i odbiorcami z takich krajów jak: Hiszpania, Włochy, Rumunia czy Peru. Nasza działalność handlowa oparta jest o następujące grupy asortymentowe: oliwy, oliwki, owoce morza, przetwory warzywne, warzywa konserwowe, woda mineralna i alkohole. Jesteśmy obecni we wszystkich najważniejszych miejscach dystrybucji artykułów spożywczych, są to między innymi: wielko powierzchniowe sieci handlowe, sklepy detaliczne i specjalistyczne, hurtownie spożywcze i alkoholowe oraz rynek HORECA. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz najwyższym standardom jakości zapewniamy naszym Klientom najlepsze produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Takie połączenie pozwala nam osiągać wyznaczone cele i prowadzi do nieustannego rozwoju naszej firmy jak i nas samych.

Firma CMC zapewnia rzetelne usługi oraz terminową realizację zamówień. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy!