Paleciarz giełda transportowa scoot

Transport

Firma CMC Sp. z o. o. świadczy usługi w zakresie transportu i spedycji międzynarodowej. Specjalizujemy się w szczególności w transporcie artykułów spożywczych, których temperatura przewozu musi być utrzymywana na zadanym poziomie. Bazując na doświadczeniu i znajomości rynku transportowego proponujemy Państwu podjęcie współpracy na warunkach dogodnych dla obydwu stron. Naszym głównym celem jest zagwarantowanie obsługi transportowej dla naszych klientów jak również bazy ładunkowej dla firm transportowych.
Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie transportowe na terenie Europy. Wykonujemy zamówienia na ładunki cało pojazdowe. 
Posiadamy stałe połączenia na kierunkach:
• Polska - Włochy - Polska
• Polska - Włochy - Bratysława
• Polska - Hiszpania - Polska
• Włochy - Hiszpania

Posiadamy odnowiony park samochodowy:

• Ciągniki siodłowe Volvo
• Naczepy chłodnicze Schmitz + agregaty Thermoking

Nasz park samochodowy, oraz wykwalifikowana obsługa to gwarancja:

1.Terminowej dostawy zamawianego ładunku - posiadamy przez cały czas stały kontakt z kierowcami, a w przypadku pilnych zleceń organizujemy załogi dwuosobowe w celu przyspieszenia transportu.
2.Dostarczenia towaru w nienaruszonym stanie. Każdy ładunek podczas transportu, przez cały czas od momentu załadunku do rozładunku objęty jest ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej przewoźników. Ponadto agregaty chłodnicze wyposażone są w termo-rejestratory i drukarkę, dzięki czemu możliwe jest prześledzenie panującej temperatury wewnątrz chłodni, podczas transportu przez cały czas od momentu załadowania do rozładunku.

Wszyscy nasi kierowcy posiadają aktualne badania i książeczki zdrowia dla celów SANEPID. Ponadto każda chłodnia posiada aktualny certyfikat FRC oraz zezwolenie od SANEPID na przewóz artykułów spożywczych.

Każdy samochód jest wyposażony w system GPS GSM, który pozwala na monitorowanie pojazdu w każdej chwili.

ZAPRASZAMY DO PODJĘCIA Z NAMI STAŁEJ WSPÓŁPRACY

Przemysław Pękala - kierownik działu transportu
tel. +48 33 870 55 09 w.28
tel. kom. +48 601 819 391  

Leszek Zacny - załadunki, frachty
tel. +48 33 870 55 09 w.27
tel. kom. +48 605 592 478ZAŁĄCZNIKI